Panasonic’ten lambalı projektörler


0

Kısa izdüşümlü PT-TW371R serisi, her biri 75 cm (PT-TX430/TX340) veya 80 cm (PT-TW371R/TW370) mesafeden 80 inçlik görüntü oluşturabilen dört yeni modelden oluşuyor. WXGA ve XGA standartlarının mevcut olduğu ve 3.200 ile 3.800 lümen arasında değişen kısa mesafe serisi, gölgeleri azaltmanın yanında küçük toplantı salonlarında sunum yapıldığında vazgeçilmez bir ürün haline geliyor. Sınıfının en iyisi olan PT-TW371R serisi, ışıklı kalem ve beyaz tahta moduyla kullanıcılarının etkileşim halinde olmasını sağlayan işlevsellik de sunuyor.

İpucu: İnternet’te iz bırakmadan nasıl dolaşılır? 2018121817282940285.jpg Panasonic'ten Yeni Lambalı Projektör Serisi

Panasonic eşzamanlı olarak kablosuz projeksiyon imkanı sunan 1.2x zoom lens ile donatılmış altı yeni modele sahip yeni portatif ürün serisini de tanıttı.

3.100 ile 4.100 lümen arasında parlaklık sunan PT-LB425 serisinin de WXGA ve XGA standartları bulunuyor.  

Hem kısa izdüşümlü hem de taşınabilir serilerin en temel özelliği ise 20.000 saate kadar çalışmayı sağlayan geliştirilmiş lamba değiştirme döngüsü olarak öne çıkıyor. Böylece toplam maliyet çok uygun seviyelerde kalırken, ünitelerin güvenilirliği de arttırılmış oluyor. Filtre ömrü de çalışma süresine bağlı olarak bakımın sadece beş ile yedi yılda bir yapılması için 10.000 saate kadar uzatılıyor. Toplantılarda, seminerlerde ve derslerde dikkatin dağılmaması için her ikisi de sadece 30dB’de çalışıyor.

Kompakt bir gövdede 16.000:1 yüksek kontrast oranına ve ayrıca son derece aydınlık odalarda bile optimum parlaklık sağlayan projektörlerin gündüz görüş işlevi bulunuyor.  

Panasonic’in Avrupa Pazarlama Müdürü Hartmut Kulessa, konuyla ilgili şunları söyledi: “Sektörde lazere doğru kayan büyük bir değişim görmemize rağmen hâlâ görünmeyen lamba tabanlı projektörlerin çok şey ifade ettiği bir pazar var. Şirketler ve eğitim kurumları, 20.000 saate kadar lamba ömrü vaat eden, artık daha güvenilir olan ve daha fazla parlaklık sağlayan bu projektörlerden önemli faydalar sağlayacak. Bu da lamba bazlı fiyatlarla lazer güvenilirliği elde etmek gibi bir şey.”  

Yatay ve dikey izdüşüm için uygun olan her iki seri, köşe ve kavisli ekran düzeltme özellikleri ile kullanıcıların projektörleri farklı ortamlarda kullanmalarına imkân veren inanılmaz bir esnekliğe sahip.  

Bellek görüntüleyicisine, USB Ekran işlevine ve çeşitli terminallere (HDMI, 2 Bilgisayar Girişi, 2 Monitör Çıkışı) sahip her iki seride de çalışanların ve öğrencilerin kendi cihazlarını getirerek bilgi paylaşımında bulunmasını kolaylaştıran yüksek seviyede bağlantı özelliği bulunuyor.  

PT-TW371R ve PT-LB425 serileri, Aralık 2018’den itibaren piyasada olacaktır.

Önceki HaberFitbit OS 3.0 Güncellemesi Geliyor Sonraki HaberPlay Store “Çöp Yorumlar”dan Temizleniyor


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Kızgın Kızgın
3
Kızgın
Komik Komik
2
Komik
Harika Harika
1
Harika
Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Hadi canım Hadi canım
0
Hadi canım
Korkunç Korkunç
3
Korkunç
Berbat Berbat
3
Berbat
Artist Artist
2
Artist
o ne la o ne la
2
o ne la
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Zeki Zeki
2
Zeki
Aşk Aşk
1
Aşk
admin

0 Comments

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı