İşte yeni AMD Radeon 2019 Edition!


0

AMD Radeon Software Adrenalin 2019 Edition, AMD Radeon GPU’larının gücünü açığa çıkarıyor ve geçtiğimiz yıla göre günümüzün en iyi oyunlarından bazıları için ortalamada yüzde 15’e kadar daha yüksek performans sunuyor. 2019 Edition aynı zamanda PC tabanlı oyun ve videoların mobil cihazlara yayınını da mümkün kılıyor. Bununla birlikte bu sürüm, PC kalitesindeki yayınların Sanal Gerçeklik(VR) başlıklarına aktarımını mümkün kılan ilk AMD çözümü.

Oynatİpucu: İnternet’te iz bırakmadan nasıl dolaşılır?

AMD Radeon Adrenalin 2019 Edition özellikleri

201812131918137885.jpg AMD Radeon Adrenalin 2019 Edition özellikleri

AMD Radeon Software Adrenalin 2019 Edition’ın barındırdığı önemli yeni ve geliştirilmiş özellikler:

Güncellenmiş AMD Link uygulaması: Ücretsiz AMD Link mobil uygulaması kolay kullanıcı arayüzü, yeni sürücü güncelleme özellikleri, gelişmiş Radeon™ ReLive galeri desteği barındırır. Bunun yanında ilk defa, Radeon™ ReLive işlevlerini kontrol ve performans metriklerini takip etmek için sesli komut özelliği de sağlamaktadır. Gelişmiş performans ve güç yönetimi: AMD Radeon™ WattMan Teknolojisi, artık otomatik GPU ve bellek hız aşırtması ve otomatik GPU hız azaltması için tek tık kontroller sunuyor. Yenilenmiş AMD Radeon™ Chill güç tasarruf aracı ise seçili oyunlardan yüzde 20’ye kadar daha fazla güç tasarrufu sağlıyor.

Akıcı, hızlı ve büyüleyici görsellik: İyileştirilmiş AMD Radeon FreeSync™ 2 HDR teknolojisi, sıra dışı renk parlaklığı ve görünür detay doğruluğu sunan otomatik ton haritalamasını FreeSync teknolojili destekleyen ekranlara getiriyor. Buna ek olarak AMD Sanal Süper Çözünürlük özelliği ise artık ultra geniş 21:9 ekranlara da destek sunuyor.

Oyundan ayrılmadan takip edin, kayıt edin ve ayarlayın: Güncellenmiş Radeon™ Overlay özelliği, kullanıcıların sistem performans değerlerine ekran üzerinden ulaşmasını sağlıyor. Ayrıca artık AMD Radeon™ WattMan teknolojisi, Enhanced Sync teknolojisi ve Game Advisor için oyun içi kontroller de sunuyor. Bu yeni sürüm aynı zamanda içerisinde Radeon™ ReLive, performans takibi, Radeon™ Chill, Kare Oranı Hedef Kontrolü (FRTC), Radeon FreeSync™ teknolojisi ve renk ayarları gibi AMD Radeon Software ekosistemine erişim de sunuyor. AMD Radeon™ GPU deneyimini geliştirmek için güçlü optimizasyon araçları: Yeni ve güncellenmiş kullanıcı dostu araçlar, oyun ve sistem ayarlarını basitleştiriyor:

Radeon™ Game Advisor: Bu yeni sezgisel araç, oyuncuların oyun ayarlarını en akıcı animasyon ve görsel doygunluğun uygun karışımında çalıştırmalarını sağlıyor.

Radeon™ Settings Advisor: En iyi oyun deneyimi için tek tıkla, otomatik olarak sistem ve görüntü ayarları önerisi sunar.

Upgrade Advisor: Bilgisayarın, oyunun geliştiricisinin önerdiği minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını gösterir ve gerektiği durumlarda AMD CPU ve GPU donanım yükseltme önerileri sağlar. Önceki HaberPuma’nın Akıllı Ayakkabıları Hazır! Sonraki HaberIspanak Tabanlı Güneş Enerjisine Böğürtlen Desteği


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Kızgın Kızgın
2
Kızgın
Komik Komik
1
Komik
Harika Harika
0
Harika
Sevimli Sevimli
3
Sevimli
Hadi canım Hadi canım
3
Hadi canım
Korkunç Korkunç
2
Korkunç
Berbat Berbat
2
Berbat
Artist Artist
2
Artist
o ne la o ne la
1
o ne la
Şaşkın Şaşkın
3
Şaşkın
Zeki Zeki
1
Zeki
Aşk Aşk
0
Aşk
admin

0 Comments

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı