Google’ın ‘En İyi Gizli Cevher’ Olarak Adlandırdığı 5 Android Uygulama


0

Play Store pek çok popüler uygulamaya ev sahipliği yapsa da rakiplerinin gölgesinde kalan pek çok kullanışlı uygulama da bulunuyor. Google, bu uygulamalardan bazılarını gizli cevherler olarak listeledi.

Android işletim sisteminin ve tabii olarak Play Store’un da sahibi olan Google, geçtiğimiz günlerde 2018 yılının en iyi Android uygulamalarını açıkladı. Yılın en iyi uygulamaları, geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından bilinen uygulamalar olurken Google, ‘En İyi Gizli Cevherler’ adlı kategoride henüz popülerliğe ulaşmamış ancak kısa zaman içinde büyük kullanıcı kitlesine ulaşma potansiyeli taşıyan uygulamaları listeledi.

Googe, En İyi Gizli Cevherler kategorisini ‘Bu uygulamaların sessiz sedasız oluşan bir hayran kitlesi var. Aralarında yeni çıkıp muazzam başarıya ulaşmanın eşiğinde olanlar, kült uygulamalar veya henüz keşfedilmemiş yeni konular var.’ şeklinde tanımlıyor. Bu uygulamalardan bazılarının, belki de hiçbirinin adını daha önce duymamış olabilirsiniz. Ancak kısa zaman içinde geniş bir kitleye ulaşmaları olası.

1- Unfold

 

Profesyonelce hazırlanmış, şık ve hoş görünümlü hikayeler oluşturmak istiyorsanız Unfold, tam da aradığınız uygulama olabilir. Tamamen ücretsiz olan uygulama, içerisinde bulunan çeşitli şablonlar ve özelleştirme seçenekleri ile oldukça kullanışlı bir uygulama.

2- Just a Line

Just a Line, eğlenceli bir artırılmış gerçeklik uygulamasıdır. Deneysel bir çalışma olan uygulamada artırılmış gerçeklik kullanarak gerçek dünya üzerinde çizimler yapabilir, eğlenceli videolar oluşturarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

3- CamToPlan

CamToPlan uygulaması, artırılmış gerçekliğin günlük hayatımızı ne kadar kolaylaştıracağının kanlı canlı bir yansımasıdır. Yanınızda bir mezura yoksa ya da araç gereçle uğraşmak istemiyorsanız CamToPlan uygulamasını kullanarak odanızın ölçülerini alabilir, PNG ya da DXF olarak kaydedebilirsiniz.

4- Filmr: AR

Filmr: AR ile fotoğraf ve videolarınızı kolay şekilde birleştirin, birbirinden havalı müzikleri videonuza ekleyin, en uygun formatları seçin ve kaydedin. Hepsi bu kadar kolay. Uygulamanın adını henüz duymamış olabilirsiniz ancak kısa zaman içinde duyacağınızın garantisini verebiliriz.

5- Bikoshu

 

Bikoshu, bir çevrimiçi alışveriş sitesi. Onu rakiplerinden ayıran nokta ise bakkaldan fırına, petshop’tan kuru temizlemeye kadar farklı türlerde hizmetleri tek bir platform üzerinde sunabiliyor olması.

Kaynak : http://uk.businessinsider.com/google-named-hidden-gem-android-apps-2018-12/#learn-spanish-with-lirica-an-app-for-learning-spanish-through-spanish-language-music-5


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
3
Komik
Harika Harika
2
Harika
Sevimli Sevimli
1
Sevimli
Hadi canım Hadi canım
1
Hadi canım
Korkunç Korkunç
1
Korkunç
Berbat Berbat
0
Berbat
Artist Artist
0
Artist
o ne la o ne la
3
o ne la
Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın
Zeki Zeki
3
Zeki
Aşk Aşk
2
Aşk
admin

0 Comments

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı