Gearbest’te Xiaomi ürünlerine “1 Alana 1 Bedava” kampanyası


0

Ülkemizdeki faliyetlerini de arttıran Gearbest, kullanıcılara farklı ürün ve çözümler sunan bir oluşum. Site içerisinde ihtiyacınız olabilecek birçok farklı ürüne ulaşmanız mümkün. Tabi sistemdeki en dikkat çeken noktalardan birisi de Türk kullanıcılarının da yakından takip ettiği Xiaomi markası. İşte Gearbest‘te Xiaomi ürünlerinde 1 Alana 1 Bedava kampanyası başladı.

Gearbest’ten 1 Alana 1 bedava kampanyası

Kampanyaya baktığımızda Xiaomi MITU DIY cep telefonu kontrollü robot, sound bar ve Utorch S1 mini gibi ürünlerde 1 Alana 1 Bedava kampanyasını görüyoruz. Bu ürünleri alanlar için farklı çözümler ve indirimler uygulanmış. Bu kampanyada mini indirimler karşımıza çıksa da aynı sayfada diğer ürünlere yapılan büyük indirimleri de görüyoruz.

Örneğin Xiaomi ürünleri dışında farklı kategoride farklı ürünlere de indirimler yapıldığı gözüküyor. Örneğin normalde 10.251.98 TL’ye satılan Xiaomi Mi oyuncu dizüstü bilgisayarı 7.195.20 TL’ye indirilmiş. Xiaomi ürünleri dışında Alfawase, uTorch ve diğer markalarda da indirimler bulunuyor. Örneğin Razer Deathadder fare şu anda 115.15 TL fiyatı ile satılmakta.

Gearbest’in bu indirim sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.